Firma PRIVEST vstoupila na český a slovenský trh v roce 2004 s uceleným sortimentem elektrických spotřebičů a výhradním zastoupením řady významných značek. V dalším období, jako přímý dovozce, dále rozšířila a zkvalitnila tento sortiment a ve spolupráci s dodavateli rozšířila svoji obchodní činnost do dalších 9 zemí východní Evropy.

V současné době PRIVEST dodává své výrobky do většiny řetězců, velkoobchodů a internetových obchodů ve východní Evropě a dále rozšiřuje svůj sortiment o nové kategorie – od malých spotřebičů, přes péči o tělo, rozsáhlý sortiment espress, topení, chlazení, přenosného chlazení, vodních dispensorů, elektrických trub s vařiči, digestoří, minikuchyní, žehlících lisů z Francie a kompletní sortiment šicích strojů AEG a příslušenství a další.

Nově otevřené moderní logistické centrum umožňuje promptní dodávky ať již velkoodběratelům nebo jednotlivým zákazníkům v několika zemích do 24 hodin. Na nasycených trzích a v obtížných podmínkách se PRIVEST stále více prosazuje výrobky s novým, moderním designem, které pro něj vyrábí několik podniků po celém světě, přitažlivými obaly, osvědčenou kvalitou a atraktivní cenou – kterým zůstává věrno stále více zákazníků.

PRIVEST s.r.o.

Na Zlatnici 301/2
Praha 4, PSČ 147 00

www: www.privest.cz
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: (+420) 241 410 819

IČ: 27161285
DIČ: CZ27161285

Naše weby

Vyhledávání